Baanbezetting Voorjaar 2018

Baanbezetting en gebruik clubhuis voorjaar 2018 voor competitie.

Datum            Team                      Aantal banen                                    Tijd

7 april

SLV 2 Dames

2 banen

09:30 – 15:00

 

SLV 2 Heren

2 banen

12.00 – 17:00

 

SLV 1 Heren

2 banen

13:00 -­‐ 18:00

8 april

SLV 1 Groen 1

2 banen

09:00 -­‐ 12:00

 

Jeugd Jongens tm 17 jaar

2 banen

09:00 – 13:30

14 april

SLV 1 Dames

2 banen

09:30 – 15:00

15 april

Jeugd Gemengd tm 17 jaar

2 banen

09:30 – 14:00

21 april

SLV 2 Dames

2 banen

09:30 – 15:00

 

SLV 2 Heren

2 banen

12.00 – 17:00

 

SLV 1 Heren

2 banen

13:00 -­‐ 18:00

22 april

SLV 1 Groen 1

2 banen

09:00 -­‐ 12:00

 

Jeugd jongens tm 17 jaar

2 banen

09:00 – 13:30

5 mei

SLV 1 Dames

2 banen

09:30 – 15:00

6 mei

Jeugd gemengd tm 17 jaar

2 banen

09:30 – 14:00

12 mei

SLV 1 Dames

2 banen

09:30 – 15:00

 

SLV 1 Heren

2 banen

13:00 -­‐ 18:00

13 mei

Jeugd jongens tm 17 jaar

2 banen

09:00 – 13:30

26 mei

SLV 2 Dames

2 banen

09:30 – 15:00

 

SLV 2 Heren

2 banen

12.00 – 17:00

27 mei

SLV 1 Groen 1

2 banen

09:00 -­‐ 12:00

 

Jeugd gemengd tm 17 jaar

2 banen

09:30 – 14:00

2 juni

SLV 1 Dames

2 banen

09:30 – 15:00

 

SLV 2 Dames

2 banen

09:30 – 15:00

3 juni

SLV 1 Groen 1

2 banen

09:00 – 12:00

 

Jeugd gemengd tm 17 jaar

2 banen

09:30 – 14:00

10 juni

SLV 2 Oranje 2

3 banen

09:00 -­‐ 12:00

24 juni

SLV1 Oranje 2

3 banen

09:00 – 12:00

1 juli

SLV 1 Rood 1

2 banen

09:00 – 10:30

 

SLV 1 Oranje 1

3 banen

09:00 – 12:00

* NB: genoemd zijn expliciet het minimale aantal banen waar vanuit KNLTB competitie reglement aanspraak op gemaakt mag worden. Als er gelijktijdig geen andere gebruikers van de tennisbanen zijn, spreekt het voor zich dat er extra banen gebruikt kunnen worden.

Captains/begeleidende ouders:

Groen 1:                                 Karin van Oyen

Oranje 1:                                Meriel Gan/Marijke Sol

Oranje 2.1:                             Karen Servaas

Oranje 2.2:                             Petra Lanphen

Rood 1:                                  Phillip Gan

Jeugd Gemengd tm 17 jaar: Desiree Wassenaar/Florence Creighton Jeugd Jongens tm17jaar:               Marco Provoost/Alessandra Piras

 

Dames 1:                                Desiree Wassenaar

Dames 2:                                Sily Warmenhoven

Heren 1:                                 Owen Schaap

Heren 2:                                 Ernst Pols