Baanbezetting competitieweekenden voorjaar 2019

Datum                    Competitieteam                     gebruik banen*                      (Start)tijd              

6 april     zat.          Dames 1 Desirée                    2 banen                                  10.00

Heren 1  Owen                       2 banen                                  12.30

7 april     zon.         Oranje 2                                 3 banen                                  09:00-12:00

Jongens 11 tm 17                   2 banen                                  09:30

 

13 april zat.            Dames 2 Mirjam                    2 banen                                  10.00

                               Dames 1 Dubbel  Sily             2 banen                                  10.00

                               Heren 2 Ernst                         2 banen                                  12.30

14 april   zon.        Oranje 1                                 3 banen                                  09:00-12:00

                               Gemengd 11 tm14                 2 banen                                  10:00

                               Groen SLV 1                            2 banen                                  12:00

Groen SLV 2                            2 banen                                  12:30

 

20 april zat.            Heren 1 Owen                        2 banen                                  12.30

                               Dames 1 Desirée                    2 banen                                  13.00

22 april   2de Paasdag          Rood 1                    2 banen                                  09:00 – 11:00

Jongens 11 tm 17                   2 banen                                  09:30

               

11 mei zat.             Dames 1 dubbel Sily              2 banen                                  10.00

                               Dames 2 Mirjam                    2 banen                                  10.00

                               Heren 2 Ernst                         2 banen                                  12.30

12 mei    zon.         Gemengd 11 tm 14                2 banen                                  12:00

                               Groen SLV 1                            2 banen                                  09:30

                               Groen SLV 2                            2 banen                                  10:00

 

18 mei zat.             Heren 1 Owen                        2 banen                                  12.30

                               Dames 1 Desirée                    2 banen                                  13.00

19 mei    zon.         Oranje 2                                 3 banen                                  09:00-12:00

Gemengd 11 tm 14                2 banen                                  10:00

 

25 mei zat.             Dames 2 Mirjam                    2 banen                                  10.00

                               Heren 2 Ernst                         2 banen                                  12.30

26 mei    zon.         Oranje 1                                 3 banen                                  09:00-12:00

Jongens 11 tm 17                   2 banen                                  09:30

                               Groen SLV 1                            2 banen                                  12:30                                     

Groen SLV 2                            2 banen                                  12:00

 

1 juni zat.               Dames 1 dubbel Sily              2 banen                                  10.00

                               Dames 2 Mirjam                    2 banen                                  10.00

                               Heren 2 Ernst                         2 banen                                  12.30

2 juni zon.               Jongens 11 tm 17                   2 banen                                  12:30

Gemengd 11 tm14                 2 banen                                  12:00

                               Groen SLV 1                            2 banen                                  10:00

                               Groen SLV 2                            2 banen                                  09:30